welltimedenglish.com

Genel İngilizce
WELL-TIMED ENGLISH Yabancı Dil Kurumunda birden fazla kaynak kullanılmaktadır. (Kullandığımız tüm yayınlar uluslararası saygınlığı olan yayın evlerine aittir.)

Seçtiğimiz yayınlar tüm yaş gruplarına yönelik kaynaklardır. Yayınlar, konuşturmayı da hedef aldığından her yaş grubun ilgisini çekecek düzeyde hazırlanmıştır.

Kurumumuzda öğrencilerimizin dinleme yeteneğini güçlendirmek amacıyla her bir öğrencimiz için Audio mp3 desteğine önem verilmekte olup ayrıca British Council ve BBC destekli kaynaklardan da aynı anda okuma takibi ve soru çözme tablolarıyla dinleme yetisinin güçlendirilmesi hedeflenmiştir.

İş İngilizcesi
İş İngilizcesi, iş dünyasında küreselleşen ekonomik ilişkilerde büyük ölçüde gereklilik kazanmıştır. Bu sebeple İngilizce konuşabilmek profesyonel dünyada rekabetçi bir avantaj olmuştur.

İş İngilizcesi, uygulanan temel kurallar, biçimsel içerikli programlarımız ve deneyimli eğitmenlerimiz sayesinde iş için İngilizce becerilerinizi geliştirmenize ve kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olacaktır.

WELL-TIMED ENGLISH Dil Kurslarında İş İngilizcesi programına katılmak için en az orta seviyede İngilizce bilgisi gerektiği için bu seviyede olmayan katılımcılar önce genel İngilizce dil eğitimini alıp ardından İş İngilizcesi öğrenimine geçiş yapabilirler.

Akademik Yabancı Dil Eğitimi
Welltimed English, Akademik Yabancı Dil Eğitimi ile İngilizceyi dil bilgisi kurallarından öte bir kültür olarak öğrenecek; bilimsel alanlar başta olmak üzere birçok alanda yeterliliğe sahip olabileceksiniz.

Bu kapsamda deneyimli eğitmen kadromuz ve yeni nesil eğitim materyallerimiz ile 144 saat sürecek bir eğitim süreci sizleri beklemektedir. Sizler de akademik dünyada yerinizi almak istiyorsanız, Welltimed English Akademik Yabancı Dil Eğitimi İngilizce kursunu kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Dilbilgisi (Grammar) Eğitimi
WELL-TIMED ENGLISH Yabancı Dil Kurumun’da derslerimiz; alanında yurt dışı deneyimli yerli eğitimcilerimizle yapılmaktadır.

Sistemli programlarımız sayesinde, öğrencilerimizin pratik iletişim becerileri gelişecek, dil becerilerine olan güven duyguları zamanla artacak, gelecekte dile hakim olma konusunda profesyonel ve akademik hedeflerini gerçekleştirmeleri sağlanacaktır.

Birebir Özel Ders
Birebir Yabancı Dil Eğitim Programı dünya genelinde yaygın ve öğrenmede çok etkili bir programdır.

Yurt dışı deneyimli öğretmenlerimiz profesyonel özel eğitim tekniklerinde deneyimlidirler.

Öğrencimiz bire bir ders programında, öğretmenlerimizle doğrudan iletişimde olup, yabancı dil eğitiminde dil bilgisi ve pratik dil becerileri tekniklerini kullanarak hedeflerine daha kısa zamanda ulaşabilirler. Menemen İngilizce Kursu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *